Atziņas
Staigājiet vienmēr ar taisnu muguru!
Jaunumi
Ostekinezioloģija- jauna dziedniecības metode Latvijā.

Top.LV


Par mani :


ELMĀRS SPODRIS

Sertificēts Starptautiskās klases dziednieks, maģistrs netradicionālajā medicīnā, grand-maģistrs kosmoeniopsiholoģijā, Krievijā (Maskavā) ieguvis medaļu «Labākais 3.tūkstošgades dziednieks», pie vienīgā Krievijas mikroķirurga, kas operē bez skalpeļa, A. Zatejeva ieguvis šīs specialitātes 3.kategoriju, pie profesora V.Bogdanoviča ieguvis meditatīvās masāžas prasmi.

Kopš 2020. gada: Hīleris-Osteokineziologs , ģimenes ārsta palīgs tradicionālajā medicīnā, kā arī ģimenes ārsts netradicionālajā medicīnā.

Nāk Zelta laikmets, ir pēdējais laiks iz­vēr­tēt sevi. Atcerēsimies galveno — pie visām likstām un sli­mī­bām esam vainīgi pa­ši. Nemeklējiet vainu citos, bet pavērojiet se­­vi no malas — spogulī. Tur jūs ierau­dzī­siet savu astrālo ķer­meni. Uzsmaidiet sev un visam dzīvajam ap­kārt. Iemācieties pa­teikt «Labrīt!», «Labdien!» un «Lūdzu, piedod!». Lietojiet vai­rāk šos mazos, bieži vien piemirstos vārdus. Šodien vajag mazāk gausties, vai­rāk smaidīt un mīlēt. Vajadzētu pameklēt ve­cās latviešu dziesmu klades un atsākt tik mīļo, skaisto un me­lo­dis­ko dziedāšanu. At­ce­rie­ties — šīs dziesmas ir kā mantras — lat­vieši vienmēr bijuši un aizvien vēl ir strādīga, mūzikāla un dzie­dāt­griboša tauta. Dziedot aizmirsīsies slimības, likstas, pāri­no­da­rī­jumi.
Un galvenais — mīliet, cieniet un sar­gā­jiet sevi! Mīļās sievietes, esiet personības vienmēr un visur, it īpa­ši — ģimenē. Sievietes taču uz pasaules ir visa mīļa, skaistā, labā pirmsākums. Pārstājiet lietot vārdu "vecums", lietojiet "gadi".

Varu pastāstīt parī par savām spējām un iespējām, par vairāku gadu darba rezultātiem. Apgūstot dažādas ar dziedniecību saistītas zinātnes, esmu iemācijies un varu palīdzēt:

 • Atšķetināt dzīves un ģimenes attiecību samezglojumus;
 • Atbrīvot no alkohola un citām atkarībām;
 • Palīdzu atbrīvoties no stresa, mācu cilvēkiem noticēt pašam sev un saviem spēkiem;
 • Atbrīvoju no enerģētiskiem kaitējumiem (lāstiem, noskaudumiem, 'ļaunas acs' utt.);
 • Dziedinu cilvēkus, ja nomoka galvas, plecu, mugurkaula, locītavu u.c. sāpes;
 • Atbrīvoties no dažādām iekšķīgo orgānu kaitēm;
 • Sievietēm pie ginekoloģiskām slimībām (dzemdes pacelšana, cistas, mastopātija u.c.);
 • Vīriešiem  pie prostatas dziedzera kaitēm un potences problēmām;
 • Veicu dažādas astrālās operācijas (bez skalpeļa);
 • Novērst roku tirpšanu, krampjus kājās, palielinātas vēnas, urīna nesaturēšanu;
 • Redzes traucējumu gadījumos;
 • Enerģētiskā iekšējo orgānu pacelšana.

Katram novēlu — esiet smaidīgi, pie­klājīgi, mīļi un ticiet — ve­selība atgriezīsies. Es uzsveru: ne­ticiet man, bet ticiet sev un tiem spēkiem, kuri ir augstāki par mums.

Esmu apguvis jauno osteokinezioloģijas mācību. Ar šo metodi atbrīvojamies no dažādām sāpēm mugurkaulā, locītavās, galvassāpēm, sāpēm iekšējos orgānos. Kā arī tā uzlabo potenci, sakārto mazo iegurni u.t.t. Šīs metodes pamatus mācu apgūt seansu laikā.

Tikai vesels cilvēks var būt veiksmīgs, pārliecināts un laimīgs ― cilvēks, kurš pilnībā realizē sevi dzīvē.

Fotogrāfija: divu gadu darbs ar nierakmeņiem.

Lejupielādēt radio interviju ar Elmāru Spodri! Lielo izmēru dēļ (intervija 30minūtes gara) vislabāk to lejupielādēt uzklikšķinot uz saites ar labo peles klikšķi un izvēloties "Save Target As..", lai to lejupielādētu Jūsu datorā, nevis atskaņotu to no Internet pārlūka.

Lejupielādēt interviju ar Elmāru Spodri žurnālā "Zintnieks" (2008. gads, 15. numurs)

 

 Elmārs Spodris

Elmārs Spodris
Tel.: 29287304
Developed by Istacija